Personal angajat

PERSONALUL UNITATII AN SCOLAR 2019/2020
Nr. crt. Numele şi prenumele cadrului didactic Specializarea
1 LAUTARU ALEXANDRU Profesor/ Director
2 HUMEL- ROBERT Profesor/ Dir.adjunct
3 BALAZS AMALIA PROF.INV.PRIMAR /Dir. Adjunct
4 ARDELEAN MIHAELA LILIANA LIMBA ENGLEZA
5 ARDELEAN MIRCEA CRISTIAN GEOGRAFIE
6 ARVAT RODICA POLIXENIA PAZNIC
7 AVRAM MARIANA PROF.INV.PRIMAR
8 BEKESI TUNDE PROF.INV.PRIMAR
9 BEKESI VILHELMINA ARTE PLASTICE
10 BOANTA ADRIAN Religie
11 BOJENOIU DANIELA MARIANA LIMBA FRANCEZA
12 BOLTEA   NICOLETA LAURA Biologie
13 BOTA FLORIN NICOLAE MUNCITOR
14 BRÎNZAN ARGENTINA PROF.INV.PRIMAR
15 BULZ LĂCRĂMIOARA IULIANA PROF.INV.PRIMAR
16 CALBUREAN  LILIANA  MIRELA Biologie
17 CERNA  DELIA ELENA Istorie
18 CERNA MARIA EDUCATIE TEHOLOGICA
19 CHIVU ELENA SIMONA EDUCATIE FIZICA
20 CIONTESCU DANIELA Fizică
21 CORDEA MONICA EDUCATIE FIZICA
22 CORNEA CLAUDIU MUNCITOR
23 CURELAR ELENA MIRELA INGRIJITOR
24 DANCIU  GILBERT FLORIN Stiinţe sociale
25 DANŞOREANU DANIELA INGRIJITOR
26 DAVID MARIANA RODICA PROF.INV.PRIMAR
27 DENES MELINDA INVATATOR
28 DOBRITA  ALINA ELENA Geografie
29 DOJCSAR  MARILENA SABINA Informatică
30 DONOSE MELANIA Contabil
31 DUDUIALĂ-BÂRSAN GIANINA MARGARETA FIZICA
32 DUMITRASCU GEORGE ADRIAN RELIGIE ORTODOXA
33 FANIC CORNELIA INGRIJITOR
34 FEHER KATALIN  KLARA PROF.INV.PRIMAR
35 GABRIŞ IULIANA FLORICA SECRETAR
36 GAITA LUKACS  IOANA Informatică
37 GALATAN-DEJUI ANAMARIA INGRIJITOR
38 GALDEAN  DOINITA RODICA Limba Română
39 HASCAU LEONTINA AURELIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
40 HUIDU CRISTINA LIMBA FRANCEZA
41 HUMEL ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
42 ILE SIMION ED.MUZICALA
43 ISPAS STEFANIA MADALINA MATEMATICA
44 IUREA DUMITRU GELU BIBLIOTECAR
45 IUREA OANA INGRIJITOR
46 JURA SERIN ANDREEA Bibliotecar
47 JURJ CRISTINA EVA PROF.INV.PRIMAR
48 KANDUT COSMIN GABRIEL EDUCATIE FIZICA
49 KELEMEN PAL ISTORIE
50 KOZMAN ENIKO INGRIJITOR
51 KOZMAN IMOLA AGNETA Limba Engleză
52 LAPADUS ECATERINA ADRIANA Fizică
53 LISEANU LUCIAN MATEMATICA
54 LUCA GABRIELA VALENTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
55 LUCACI RAMONA ELENA MATEMATICA
56 LUDINASIU  RAMONA CRISTINA Limba Română
57 MAFTEI RISIPITU IULIANA ADINA PROF.INV.PRIMAR
58 MAIER  ANCA ELENA Limba Engleză
59 MANEA STEFANIA ANEMARIA Limba Engleză
60 MARIOANE  CRISTINA Chimie
61 MARKOS ANA OLGA CHIMIE
62 MARTON ILDIKO MATEMATICA FIZICA
63 MATEIŢĂ SIMONA INGRIJITOR
64 MEHEDINTEANU MINODORA LIMBA ROMANA
65 MESTER MATILDA CATALINA GEOGRAFIE
66 MIHAI  VERONICA MIRELA Limba Română
67 MIHOC  MANUELA LUMINITA Limba Franceză
68 MOCANU ELENA PROF.INV.PRIMAR
69 MORUS MAGDALENA AMALIA Fizică
70 MUNTEAN GABRIELA Administrator patrimoniu
71 MUNTEAN IULIANA MATEMATICA
72 NECHITA  SIMION MARIUS Matematică
73 OANCEA MAGDALENA PROF.INV.PRIMAR
74 OPRINOC LAURENTA Laborant
75 PAPUC  DANIELA MARIA Limba Engleză
76 PIRLEA STELIANA RELIGIE
77 POP ERSZEBET LB.MAGHIARA
78 POPA CARMEN CRISTINA PROF.INV.PRIMAR
79 POPESCU ADELA PROF.INV.PRIMAR
80 PREDA VOICHIŢA PROF.INV.PRESCOLAR
81 PROCA GYONGYI INV.NECALIF.MAGH.
82 RADUTI  MINEL DORIN Prof. inv. primar
83 RAICA LUCIANA LIMBA ENGLEZA
84 ROSCA ELENA INGRIJITOR
85 ROVINAR  ELISABETA PROF.INV.PRIMAR
86 SALASAN SILVIA EDUCATIE FIZICA
87 SCHIOPU VASILICA Cont. sef
88 SCHULEK EVA EDUC.NECALIF.
89 SILVEŞAN NICOLETA PROF.INV.PRIMAR
90 SOLOMON OANA MELINDA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
91 STANCULESCU  MARIANA ADELA Limba Franceză
92 STELLI IOANA MARIA LIMBA ENGLEZA
93 STOLCZ AURICA PROF.INV.PRIMAR
94 STRAJA MARINELA SECRETAR
95 SZAKACS ROXANA GABRIELA ISTORIE
96 SZEDLACSEK ROLLAND Ing.sistem
97 SZUSZER ADRIAN SORIN PAZNIC
98 TELECHE  FLORICA Matematică
99 TODECIU VALER CLAUDIU RELIGIE PENTICOSTALA
100 TOMELE CRISTIAN Educaţie Fizică
101 TOTH ADRIANA Secretar
102 TRINCA ANISOARA ANTIGONA ARTE PLASTICE
103 TURC CRISTINA PROF.INV.PRIMAR
104 VODILĂ IZABELA IRINA RELIGIE-MUZICA
105 VULC ELENA MIHAELA PROF.INV.PRIMAR

Comentariile sunt închise.